České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner DRESDEN Volně stojící vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 58 080,- Kč

52 272,- Kč

akcenovinka

Volně stojící vana Kreiner DRESDEN je dokonalý exkluzívní produkt, který by (s trochou nadsázky) mohli vystavovat i v proslulém drážďanském uměleckém muzeu Zwinger...

Když dva dělají totéž, není to totéž a ne každý výrobce akrylátových van, který dokáže standardní technologií vylisovat běžný vanový korpus, může nabídnout i volně stojící dvouplášťové modely s perfektním kompatním spojením korpusu a celoobvodového panelu, jako to umí Kreiner.

Seznamte se s designovou oválnou vanou Kreiner DRESDEN.

Koupací prostor má tvar nesymetrického oválu, který se zužuje směrem k nožní partii.

Odtokový otvor je umístěn středově, vana je však koncipována jako single produkt. Šířka 82 cm v zádové partii je zárukou dokonalého pohodlí při koupeli i pro pány s rozložitými rameny. Vnitřek vany působí díky oválnému tvaru nadmíru útulně a je příslibem komfortní relaxace při koupeli.

Přepad vany je osazen plochou nerezovou štěrbinou, stejně jako u ostatních volně stojících van značky Kreiner. Co dodat? Dokonalost je v jednoduchosti, a jednoduchý design této vany dává tomuto axiomu plně za pravdu.

Dopřejte si do své koupelny vanu Kreiner DRESDEN!

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5003334

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

174 cm

šířka

82 cm

výška

58 cm

objem

282 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.