České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner DENMARK Volně stojící vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 58 080,- Kč

52 272,- Kč

akcenovinka

Název oválné volně stojící akrylátové vany Kreiner DENMARK byl zřejmě inspirován severským designem, který preferuje jednoduché, ale o to působivější a propracovanější sanitární vzhledové koncepty.

Elegantní řešení dvouplášťové oválné akrylátové vany s kompatním celoobvodovým opláštěním neobsahuje nic zbytečného, co by rušilo dokonalé estetické vyznění tohoto produktu.

Estetika však jde v tomto případě ruku v ruce s praktičností a s vysokou užitnou hodnotou. Perfektní řemeslné zpracování oceníte především v provedení partie "neviditelného" spoje korpusu vlastní vany a celoobvodového krycího pláště s využitím progresívní ultrazvukové svářecí technologie, kterou nasazují jenom technicky pokročilí výrobci.

Půdorysně vana je vana tvořena souměrným oválem, ale koncept koupacího prostoru je asymetrický. Vana je v provedení single - t.j. s pozvolně se svažující zádovou partií a strmějším sklonem čela v nožní části. Celoobvodové opláštění s kolmými plochami dokonale kopíruje půdorys vany. 

Vana Kreiner DENMARK je v nohách opatřena odtokovou piletou typu klik-klak v povrchové úpravě lesklý chrom. Stejné provedení má i  kruhová krytka přepadového otvoru.

Hloubka koupacího prostoru je 46 cm, DENMARK tedy patří mezi vany nadprůměrně hluboké. Určitě si vychutnáte úplné ponoření při realaxační koupeli.

Krása vany Kreiner DENMARK vynikne v plné působivosti teprve v dostatečně velkých a vzhledově sladěných koupelnách. Neváhejte se u nás informovat na další designově příbuzné sanitární zařizovací předměty, rádi Vám poradíme s výběrem.

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5105772

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

80 cm

výška

60 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.