České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner DARWIN Volně stojící vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 140 cm

sleva
10 %

původně 58 080,- Kč

52 272,- Kč

akcenovinka

Darwin by se divil, kam od jeho doby dospěla evoluce u koupacích van... Volně stojící akrylátová oválna vana Kreiner DARWIN je další z řady zdařilých designových modelů tohoto výrobce. Nabízí se v délkových variantách 140, 150, 160 a 170 cm, každý si tedy může vybrat verzi podle velikosti své koupelny.

Představujeme Vám rozměrovou variantu vany Kreiner DARWIN o rozměrech 140 x 80 x 58 cm (délka x šířka x výška). Základem designového konceptu této vany je souměrný ovál se středově umístěným odtokem. Odtoková pileta je typu klik-klak v provedení lesklý chrom. Elegantní štěrbinový přepadavý otvor je nerezový.

Krásně oblý koupací prostor slibuje dokonalou relaxaci, čistá hloubka vany 46 cm je navíc zárukou úplného ponoření při koupeli.

Vana je dvouplášťová. Vlastní vanový korpus je opláštěný celoobvodovým oblým krytem, který je za použití  technologie polyfúzního svaření dokonale a beze spáry napojený v hraně okraje vany. Výsledný celek budí dojem jednoho kompaktního kusu a působí velice esteticky. Na rozdíl od podobných van vyrobených technologií litého mramoru je akrylátová vana Kreiner DARWIN výrazně lehčí a snadněji manipulovatelná.

Co dodat? Dokonalost je v jednoduchosti, a jednoduchý promyšlený design této vany dává tomuto tvrzení plně za pravdu.

Dopřejte si do své koupelny vanu Kreiner DARWIN!

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5005240

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

140 cm

šířka

80 cm

výška

58 cm

hmotnost

41 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.