České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner CORTONA Volně stojící vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 62 315,- Kč

56 084,- Kč

akcenovinka

Volně stojící akrylátová vana Kreiner CORTONA je nádherný designový kousek, který potěší nejen oko milovníka vysoce estetických sanitárních řešení. Elegantní symetrický koncept dvouplášťové obdélníkové akrylátové vany se zaoblenými rohy a kompatním celoobvodovým panelem neobsahuje opravdu nic zbytečného, co by rušilo dokonalé estetické vyznění propracovaného designu celku.

Estetika jde v tomto případě ruku v ruce s praktičností a s vysokou užitnou hodnotou. Perfektní řemeslné zpracování se projevuje především v provedení "neviditelného" spoje korpusu vlastní vany a celoobvodového krycího panelu s využitím progresívní ultrazvukové technologie, kterou nasazují jenom technicky pokročilí výrobci van.

Koncept koupacího prostoru se středově umístěným otvorem je zcela symetrický, celoobvodové opláštění vany s kolmými rovnými plochami dokonale kopíruje půdorys vany. 

Vana Kreiner CORTONA je opatřena nerezovým štěrbinovým přepadovým otvorem, odtoková pileta je typu klik-klak v povrchové úpravě lesklý chrom.

Pokud máte dostatečně prostornou koupelnu, ve které by volně stojící vana Kreiner CORTONA mohla vyniknout v plné kráse, neváhejte!

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5004242

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

70 cm

výška

58 cm

hmotnost

40 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.