České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine MARPLAST Dávkovač pěnového mýdla 500 ml

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Provedení: bílá

sleva
13 %

původně 970,- Kč

844,- Kč

akcenovinka

Pěnové dávkovače řady Aqualine MARPLAST skýtají celou řadu výhod - díky jednorázové pěnové náplni je zásadně usnadněno doplňování, které je zároveň méně časté. Pěnovou náplň není možné kontaminovat nečistotami a oproti klasickému tekutému mýdlu dochází k úspoře vody (snadné smývání z rukou). Uzamykatelný dávkovač s praktickým okénkem pro snadnou kontrolu naplněnosti České koupelny nabízejí ve dvou verzích - klasické bílé nebo stylové pochromované.

Objem: 500 ml (až 710 dávek)

Rozměry: 102 x 216 x 129 mm

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

A71611

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.