České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak Umyvadlová deska L

!Zboží má 9 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 80 cm

Provedení: bílá

sleva
25 %

původně 7 990,- Kč

5 993,- Kč

akcenovinka

Umyvadlové desky značky Ravak označené příznačně "L" představují velmi důmyslné řešení z hlediska funkčního i estetického - instalační prvky a konzole jsou schovány v materiálu, čímž působí výsledek neuvěřitelně vzhledně a kompatně. Pro ještě větší eleganci v koupelně můžete na Českých koupelnách vybírat ze tří různých šířek a tří atraktivních provedení - nejen nadčasové bílé, ale také dvou stylových dřevěných dekorů.

Mezi přednosti umyvadlových desek Ravak patří velká odolnost a dlouhá životnost v koupelnovém interiéru - desky jsou hloubkově impregnovány a opatřeny vysoce odolným lakem, využívajícím technologie obvyklé v automobilovém průmyslu. Nabízí se možnost využít umyvadlové deky s umyvadly Ravak FORMY, ale pochopitelně na ně můžete umístit libovolné deskové umyvadlo odpovídajících rozměrů.

Materiál: impregnovaná MDF deska + lakovaná dýha

Tloušťka desky: 5 cm

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X000000830

horizontální hloubka

55 cm

šířka

80 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.