České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Novaservis HOTEL Zásobník na tekuté mýdlo (400 ml)

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 229,- Kč

183,- Kč

akcenovinka

Veškeré koupelnové doplňky v rámci hotelového programu Novaservis jsou designem a zejména pak svojí odolností vhodné pro všechny typy veřejných prostor. Při výrobě je kladen důraz na robustnost a kvalitní zpracování jednotlivých dílů, velká pozornost je věnována výběru jakostních materiálů.

Objem: 400 ml

Materiál: plast, bílé provedení

Uzamykatelný: ano

České koupelny Vám v podání výrobků z produktového porfolia Novaservis nabízejí vynikající řadu koupelnových doplňků určených pro hotelovou a veřejnou sféru. Hotelový program zahrnuje celou řadu nezbytností, bez kterých se komerční provoz neobejde - od stojánků přes koupelnové odpadkové koše až po bezdotykové dávkovače a zásobníky.

Česká společnost Novaservis je tradiční výrobce mimo jiné kvalitních vodovodních baterií (řady TITANIA, METALIA, NOBLESS) a designových koupelnových doplňků (série METALIA). Za téměř čtvrtstoleté působení na tuzemském i celoevropském trhu se dokonale naplnilo firemní motto QUALITY-DESIGN-STYLE a všechny produkty zaštítěné značkou Novaservis jsou vnímány jako vzhledově dokonalé a spolehlivé sanitární zařizovací prvky s vysokou užitnou hodnotou. Novaservis je členem nadnárodního holdingu Ferro Group. Vedle vlastní produkce distribuuje i sortiment dalších známých značek, jako jsou La Torre, Ferro, Weberman, Stern Engineering, Gustavsberg, Schloesser, a.j. - v produktových liních směšovacích vodovodních baterií, koupelnových doplňků, interiérových armatur, elektronických bezdotykových baterií, sprchového programu, koupelnových radiátorů, WC-sedátek, kuchyňských dřezů, zahradního programu, oběhových čerpadel, rozdělovačů topných okruhů pro podlahové vytápění a neposlední řadě i komplexního technického sortimentu armatur, tvarovek a měřičů pro instalace rozvodů topení, vody a plynu. Novaservis disponuje širokou výrobní a vývojovou základnou a všechny jeho produkty před uvedením na trh procházejí rozsáhlými zkouškami v souladu s firemním systémem řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Novaservis

kód výrobku

69085,1

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.