České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Nimco HP Zásobník na papírové kapesníčky (plast)

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Provedení: metalická stříbrná

sleva
14 %

původně 389,- Kč

335,- Kč

akcenovinka

Zajímavý a (nejen) cenově atraktivní zásobník na papírové kapesníčky (pro 100ks balení). České koupelny Vám tento zásobník značky Nimco nabízejí ve dvou barevných mutacích. Výhodou je možnost instalovat výrobek na zeď nebo ho volně postavit.

Materiál: odolný ABS

V rámci řady Hygienického programu značky Nimco nabízejí České koupelny ucelenou řadu spolehlivých výrobků pro veřejné provozy i vysoce zatěžované koupelny. Jednotlivé prvky vynikají kvalitním zpracováním, pevnou a odolnou konstrukcí, stejně jako decentním vzhledem. Vysoké funkční a hygienické nároky deška jsou díky Hygienickému pogramu Nimco naplněny beze zbytku.

Pod obchodní značkou Nimco distribuuje své produkty - elegantní, účelné a praktické kovové i skleněné koupelnové doplňky - tuzemská firma Romvel. Více než patnáctiletá tradice a výrobní i obchodní zkušenost, společně s osobitým designem firemních návrhářů gradují v užitné hodnotě všech sérií i jednotlivých výrobků Nimco, které jsou nejenom krásné a elegantní, ale také účelné a optimalizované k instalaci v moderních koupelnách. Kvalita, pečlivé řemeslné provedení, odpovídající záruka a v neposlední řadě překvapivě přijatelná cena - to jsou hlavní atributy značky Nimco. Veškeré výrobky jsou dodávány v originálním balení.

výrobce

Nimco

kód výrobku

HP9510-04

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.