České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Nimco HP Zásobník na papírové ručníky (v roli)

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Vyústění: široké

sleva
14 %

původně 1 199,- Kč

1 031,- Kč

akcenovinka

Atraktivní zásobník Nimco na papírové ručníkové role nabízejí České koupelny ve dvou verzích - se širokým vyústěním, umožňujícím snadné odtržení (odříznutí) neperforovaných (i perforovaných) rolí, a s úzkým vyústěním, vhodnějším pro role perforované. V obou případech lze použít středově odvíjené role o maximální výšce 23 cm a průměru 22 cm. Zásobníky disponují zamykatelným uzavíráním, vhodným do veřejných provozů.

Materiál: odolný ABS v metalické stříbrné barvě

V rámci řady Hygienického programu značky Nimco nabízejí České koupelny ucelenou řadu spolehlivých výrobků pro veřejné provozy i vysoce zatěžované koupelny. Jednotlivé prvky vynikají kvalitním zpracováním, pevnou a odolnou konstrukcí, stejně jako decentním vzhledem. Vysoké funkční a hygienické nároky deška jsou díky Hygienickému pogramu Nimco naplněny beze zbytku.

Pod obchodní značkou Nimco distribuuje své produkty - elegantní, účelné a praktické kovové i skleněné koupelnové doplňky - tuzemská firma Romvel. Více než patnáctiletá tradice a výrobní i obchodní zkušenost, společně s osobitým designem firemních návrhářů gradují v užitné hodnotě všech sérií i jednotlivých výrobků Nimco, které jsou nejenom krásné a elegantní, ale také účelné a optimalizované k instalaci v moderních koupelnách. Kvalita, pečlivé řemeslné provedení, odpovídající záruka a v neposlední řadě překvapivě přijatelná cena - to jsou hlavní atributy značky Nimco. Veškeré výrobky jsou dodávány v originálním balení.

výrobce

Nimco

kód výrobku

HP9570-04

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.