České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Nimco HP Bezdotykový zásobník na mýdlo

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Obsahové určení: tekuté mýdlo

sleva
14 %

původně 1 999,- Kč

1 719,- Kč

akcenovinka

Spolehlivý dříč pro maximálně hygienické dávkování různých druhů mycích prostředků - tekutého mýdla, pěnového mýdla nebo dokonce dezinkečního prostředku (optimální do zdravotnických zařízení). Díky senzorovému ovládání se tento elegantní zásobník z nabídky Českých koupelen obejde zcela bez dotyku. Nádržka je standardně zajištěná zámkem, který lze snadno vyměnit za otvírací tlačítko. K zásobníku lze dokoupit výměnné pumpy, díky kterým lze použít i další druhy mycích prostředků.

Napájení: 4 x 1,5V baterie typu C (výdrž a 60 tisíc dávek)

Materiál: odolný ABS v metalické stříbrné barvě

Objem: 1000 ml

V rámci řady Hygienického programu značky Nimco nabízejí České koupelny ucelenou řadu spolehlivých výrobků pro veřejné provozy i vysoce zatěžované koupelny. Jednotlivé prvky vynikají kvalitním zpracováním, pevnou a odolnou konstrukcí, stejně jako decentním vzhledem. Vysoké funkční a hygienické nároky deška jsou díky Hygienickému pogramu Nimco naplněny beze zbytku.

Pod obchodní značkou Nimco distribuuje své produkty - elegantní, účelné a praktické kovové i skleněné koupelnové doplňky - tuzemská firma Romvel. Více než patnáctiletá tradice a výrobní i obchodní zkušenost, společně s osobitým designem firemních návrhářů gradují v užitné hodnotě všech sérií i jednotlivých výrobků Nimco, které jsou nejenom krásné a elegantní, ale také účelné a optimalizované k instalaci v moderních koupelnách. Kvalita, pečlivé řemeslné provedení, odpovídající záruka a v neposlední řadě překvapivě přijatelná cena - to jsou hlavní atributy značky Nimco. Veškeré výrobky jsou dodávány v originálním balení.

výrobce

Nimco

kód výrobku

HP 9531S-M-04

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.