České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Novaservis METALIA-57 Nástěnná sprchová termostatická baterie se spodním vývodem

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Ovládání: typ 1

sleva
20 %

původně 2 998,- Kč

2 399,- Kč

akcenovinka

Úspěšná série vodovodních baterií Novaservis METALIA-57 nabízí jakostní české vodovodní baterie s sedmiletou záruční lhůtou. Výrobky najdou uplatnění jak v koupelně (případně na toaletě), tak v kuchyni. Elegantní a odolné chromované zpracování, spolehlivé kartuše, důraz na ergonomii a úspornost provozu - baterie METALIA-57 mají co nabídnout.

rozteč: 150 mm

provedení: chrom

Vodovodní baterie Novaservis METALIA patří ke špičce mezi českými produkty v rámci bateriového sortimentu. Mimořádně příznivými cenami v poměru ke kvalitě a tradiční spolehlivostí bez potíží odloudí nejednoho zákazníka vyhlášeným světovým výrobcům, jejichž produkty jsou nezřídka i násobně dražší.

Tytam jsou časy, kdy nezbylo než se v oblasti vodovodních baterií spokojit s omezenou nabídkou několika málo mechanicky ovládaných typů. Naštěstí... Nová doba a náročný zákazník si žádají moderní řešení. Termostatické baterie Novaservis Vám v několika designových proměnách poskytnou komfort, o kterém jste si dříve mohli nechat pouze zdát. Snadná a bezpečná regulace teploty vody, až puntičkářsky precizní provedení, kvalita použitých materiálů a provozní spolehlivost činí z termostatických armatur Novaservis jedinečnou příležitost i pro ty, kteří by se dříve k nákupu termostatické baterie neodhodlali. O vysoké kvalitě a odolnosti baterií Novaservis METALIA-57 svědčí i prodloužená ochodní záruka v délce 7 let.

Česká společnost Novaservis je tradiční výrobce mimo jiné kvalitních vodovodních baterií (řady TITANIA, METALIA, NOBLESS) a designových koupelnových doplňků (série METALIA). Za téměř čtvrtstoleté působení na tuzemském i celoevropském trhu se dokonale naplnilo firemní motto QUALITY-DESIGN-STYLE a všechny produkty zaštítěné značkou Novaservis jsou vnímány jako vzhledově dokonalé a spolehlivé sanitární zařizovací prvky s vysokou užitnou hodnotou. Novaservis je členem nadnárodního holdingu Ferro Group. Vedle vlastní produkce distribuuje i sortiment dalších známých značek, jako jsou La Torre, Ferro, Weberman, Stern Engineering, Gustavsberg, Schloesser, a.j. - v produktových liních směšovacích vodovodních baterií, koupelnových doplňků, interiérových armatur, elektronických bezdotykových baterií, sprchového programu, koupelnových radiátorů, WC-sedátek, kuchyňských dřezů, zahradního programu, oběhových čerpadel, rozdělovačů topných okruhů pro podlahové vytápění a neposlední řadě i komplexního technického sortimentu armatur, tvarovek a měřičů pro instalace rozvodů topení, vody a plynu. Novaservis disponuje širokou výrobní a vývojovou základnou a všechny jeho produkty před uvedením na trh procházejí rozsáhlými zkouškami v souladu s firemním systémem řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Novaservis

kód výrobku

57960/1,0

typ

sprchová

instalace

nástěnná 150

ovládání

kohoutkové – kartuš

směšování

mechanické

konstrukce

jednoprvková

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.