České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra SALMA Umyvadlová skříňka

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 17 990,- Kč

14 392,- Kč

akcenovinka

Základní stavební kámen působivé retrosérie koupelnového nábytku Erra SALMA - unikátní stojací skříňka pod umyvadlo Vás jako mávnutím kouzelného proutku přenese do atmosféry rokokových panských sídel a nechá Vás vychutnat pocit, že jste v koupelně neomezeným vládcem. Umyvadlovou skříňku Vám na Českých koupelnách nabízíme v krásném bílém provedení s bohatě zdobenými úchytkmi. Skříňka rozhodně nešetří ani na úložném objemu - do dvou rozměrných zásuvek s automatickým dovřením už se vejde leccos.

Stojací umyvadlová skříňka Erra SALMA ve zkratce:

  • designové provedení v barvě lesklá bílá
  • korpus lamino
  • materiál čelní plochy MDF
  • 2 zásuvky s mechanismem automatického dovření zásuvek
  • chromová úchytka
  • odpadní sifon 5/4" je součástí dodávky

Chcete se ve své koupelně cítit jako zámecká paní nebo zámecký pán? Přáli byste si nechat se hýčkat luxusem v retrostylu, ovšem za použití moderních materiálů a hi-tech zpracování? Chete svoji koupelnu jednoznačně odlišit a ohromit každého, kdo do ni zavítá? Máte v oblibě zdobný retrostyl s rokokovým vyzněním? Pokud jste na kteroukoliv z těchto otázek odpověděli kladně, nábytková kolekce Erra SALMA přichází v nabídce Českých koupelen právě za Vámi. Při návrhu a výrobě koupelnového nábytku SALMA byla pečlivá pozornost věnována každému detailu - od ornamentálních úchytek přes typicky kroucené nohy až po bezchybné klenutí desek - aby byl výsledný dojem z nábytku dokonalou ódou na historizující koupelnový design. Dopřejte si ho...

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

18125

horizontální hloubka

45 cm

šířka

89.5 cm

výška

85 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.