České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa ESTE Asymetrická rohová vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

Rozměry: 150 x 74 cm

sleva
10 %

původně 5 990,- Kč

5 391,- Kč

akcenovinka

Vana ESTE je ráznou odpovědí tradiční značky Hopa na potřeby zákazníků s menšími koupelnami - právě v těsnějších sanitárních interiérech se atraktivní vna ESTE cítí jako doma - díky charakteristickému offsetovému vykrojení šetří cenný prostor, a přitom stále nabízí dostatek pohodlí pro příjemnou koupel či osprhování.

Právě sprchování vychází vana Hopa ESTE vstříc lákavou možností instalace s odpovídající vanovou zástěnou - vznikne jedinečný sprchový-koupací celek, který svojí univerzalitou v koupelně doslova nadchne.

Asymetrickou rohou vanu Hopa ESTE Vám České vany a České koupelny nabízejí ve dvou rozměrových verzích (150 x 74 a 150 x 75 cm), vždy v levé, či pravé stranové variantě. Lze ji instalovat klasicky obezděním, případně v kombinaci s volitelným krycím panelem.

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí.

výrobce

Hopa

kód výrobku

VANEST15L

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

pravá/levá

délka

150 cm

šířka

74 cm

výška

41 cm

objem

130 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.