České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine ILO Oblý koupelnový radiátor

!Zboží má 10 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 60 cm

Výška: 133 cm

sleva
23 %

původně 1 550,- Kč

1 190,- Kč

akcenovinka

Aqualine ILO - koupelnový radiátor ("žebřík") klasického tvaru s oblými trubkami v bílé barvě. V koupelně nepostradtelný a cenově výhodný výrobek Vám na Českých koupelnách nabízíme v celé řadě rozměrů, vždy za těch nejvýhodnějšíh podmínek. Od 45cm verze až po 75 cm široký a 185 cm vysoký "žebřík" - výběr je jen a jen na Vás...

Koupelnová otopná tělesa ("žebříkové" radiátory) spadající do economy produktové linie Aqualine Vás uhranou svojí nekompromisně výhodnou pořizovací cenou, díky které si bez problémů najdou cestu do koupelen (ale také WC, chodeb apod.), u kterých se hledí na každou investovanou korunu. České koupelny Vám tyto cenově výhodné výrobky předkládají v celé produktové šíři, která zahrnuje plejádu rozměrů v přímé i obloukové verzi. Velkou předností koupelnových radiátorů Aqualine je trojitá možnost připojení - vedle napojení na ústřední topení lze radiátory po instalaci topné tyče vyhřívat i elektricky, stejně tak je možná kombinace obou těchto způsobů.

Tepelný výkon (teplota okolí 20°C, spád média 75/65°C): 708 W

Doporučený výkon elektrické topné tyče (pro komb. vytápění): 700 W

Rozteč připojení: 56 cm

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

ILO36

způsob ohřevu

teplovodní

konstrukce

trubková

povrchová úprava

lak

barva

bílá

tvar

běžný

připojení

standardní

profil trubek

kruhový

tvarování trubek

obloukové

Ø otopných trubek

20 mm

šířka

60 cm

výška

133 cm

výkon

700 W

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.