České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra MITRA Umyvadlová skříňka

!Zboží má 9 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 60 cm

Provedení: antracit

sleva
20 %

původně 7 190,- Kč

5 752,- Kč

akcenovinka

Pilotní výrobek nábytkové řady Erra MITRA - zajímavě řešená umyvadlová skříňka s netypickým designem, kterému vedle zajímavé úchytky dominuje výrazné profilování čela - obě zásuvky jsou jím na pohled "přepůleny" - výsledný dojem tak rozhodně nepostrádá na originalitě. Že si tato umyvadlová skříňka snadno najde cestu do téměř každé koupelny, dokládá fakt, že je nabízena hned ve třech šířkách, navíc vždy ve třech barevných verzích, typických pro sérii MITRA.

Koupelnový nábytek MITRA spatřil světlo světa v roce 2015. Už při prvním seznámení na sebe tyto zajímavé koupelnové skříňky upozorní velkoprostorovostí a moderním řešením korpusů - byly zkrátka navrženy, aby pojaly vše, co budete v koupelně potřebovat. Poznávacím znamením série MITRA jsou netypické úchytky, kontrastující ke zpracování korpusů a čel, kterým ve standardu vévodí trojice barevných provedení - univerzální bílá, přísně stylový antracit a rozverně vyfintěná bordó - u nás na Českých koupelnách si zkrátka vyberete!

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

MT062

horizontální hloubka

46 cm

šířka

60.5 cm

výška

70 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.