České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Villeroy & Boch MEMENTO Závěsný bidet

Zvolená varianta:

sleva
40 %

původně 23 208,- Kč

13 925,- Kč

akcenovinka

Bidet světové extratřídy - co jiného prohlásit o futuristicky vyhlížejícím závěsném parádnáíkovi z luxusní koupelnové série Villeroy & Boch MEMENTO. Důraz na design, snoubící se s mimořádnou řemeslnou kvalitou, spolehlivost "až za hrob" a nezbytná dávka exkluzivity - chtějte pro sebe a svoji koupelnu či toaletu to nejlepší...

Hmotnost: 25,2 kg

Kolekce sanitární keramiky Villeroy & Boch MEMENTO patří k vrcholům v nabídce Českých koupelen - jedná se elitu mezi elitou, kterou renomovaný výrobce poprávu řadí do produktové linie Premium. Jedná se o vysoce designové zařizovací předměty, u kterých byla každému detailu věnovaná až úzkostlivá pozornost, o pečlivé volbě materiálu ani nemluvě. Kubistickými tvary, akcentujícími hranu, se keramika MEMENTO řadí ke zvláště progresivnímu pojetí koupelnového interiéru. Pokud hledáte ideální volbu pro reprezentativní prostory či luxusní koupelny, jste v případě série MEMENTO na správné adrese.

Ucelené koupelnové série značky Villeroy & Boch patří k tomu nejlepšímu a nejvytříbenějšímu, co lze na současném trhu s vybavením koupelen nalézt - a to jak po stránce estetické, tak funkční. Mimořádně dlouhá tradice ve zpracování vysoce jakostních materiálů a průběžné zdokonalování výrobních technologií přispívají společně se zapojením  zvučných designérských jmen k tomu, že koupelnové série Villeroy & Boch patří zároveň k těm nejatraktivnějším a nejžádanějším v mnoha zemích světa. I velmi nároční zákazníci dokážou na těchto špičkových kolekcích ocenit podmanivé kouzlo exkluzivity, propracované do nejmenšího detailu. Nechte svoji koupelnu rozeznít v harmonii ušlechtilých linií a bezchybného řemeslného zpracování. Dokonalost našla svoji podobu...

Seznamte se s jednou z nejznámnějších evropských obchodních značek v oblasti stolování, bydlení a koupelnového vybavení - svojí tradicí sahající do roku 1748! Již více než 260 let provází značka Villeroy & Boch životy miliónů lidí mnoha generací a obohacuje kvalitu jejich života prostřednictvím nejen užitečných, ale i krásných užitných produktů. Inspirace, kreativita, působivý design s dokonalými tvary, vytříbená elegance a nejvyšší kvalita - to vše jsou atributy, které stojí za úspěchem společnosti Villeroy & Boch, ovlivňující významným způsobem životní styl v mezinárodním měřítku. Koupelny a wellnes a dále divize stolního porcelánu představují dvě základní produktové linie a rovněř dvě ideje firemní filosofie: vše do Vaší koupelny i kuchyně výhradně z dílny Villeroy & Boch. Sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, hydromasážní systémy, sprchové vaničky a zástěny, multifunkční sprchové a masážní boxy, koupelnové armatury, SPA-bazénky, sauny, designové koupelnové radiátory, značkové obklady a dlažby - to vše zahrnuje produktové portfolio divize Koupelny a wellness. Za připomenutí stojí rovněž skutečnost, že právě u společnosti Villeroy & Boch se zrodil jeden z nejprogresívnějších sanitárních materiálů současnosti, jedinečný Quaryl®, který předznamenal revoluci v aplikacích litých syntetických pryskyřic při výrobě sanitárních zařizovacích předmětů nejvyšší kvality a brilantního vzhledu.

výrobce

Villeroy & Boch

kód výrobku

54280001

otvory pro baterii

1

horizontální hloubka

56 cm

šířka

37.5 cm

výška

27.5 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.