České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Laguna RONDO Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 90 x 90 cm

2 990,- Kč

akcenovinka

Minivana, nebo hluboká sedací čtvrtkruhová sprchová plastová vanička? Laguna RONDO v sobě prakticky kombinuje výhody obou a představuje řešení pro prostorově omezené sanitární koncepty.

Rohová sedací vanička (minivana) Laguna RONDO vyrábí v rozměrových variantách 80x80 a 90x90 cm - snadno se tak přízpůsobí různě dimenzovaným koupelnám.

Může být instalována buď obezděním a obložením, nebo v kombinaci s elegantním čelním krycím panelem, který se nabízí jako volitelné příslušenství. Minivanu RONDO lze kombinovat s vhodnými čtvrtkruhovými sprchovými zástěnami o poloměru zakřivení R550.

Cena, za kterou můžete sedací vaničku Laguna RONDO mít, je naprosto strhující, uvážíme-li, o jaký objem materiálu se jedná...

Komerční distribuční značka LAGUNA nabízí stejnojmenný ekonomický produktový koncept plastových koupacích van, minivan a souvisejcího příslušenství za velmi přijatelné ceny. Vlastní výrobky jsou vyrobeny z koextrudovaného sendviče sanitárních materiálů ABS/PMMA a standardně se nabízejí v bílé barvě. Produkty z portfolia LAGUNA jsou oblíbené díky příznivým cenovým relacím, bohatému výběrů tvarů, délek a příslušenství a v neposlední řadě i díky velmi dobré dostupnosti všech produktů z centrálního distribučního skladu.

výrobce

Laguna

kód výrobku

RO90HL0

tvar

čtvrtkruh

materiál

ABS/akrylát

konstrukce

samonosná-nožky

délka

90 cm

šířka

90 cm

poloměr zakřivení R

550 mm

výška

27 cm

sedací vanička

ano

Ø odpadního otvoru

52 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.