České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik ECD2L(P) Sprchové dveře

!Zboží má 16 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 120 cm

Stranová varianta: pravá

Provedení profilů: Brillant

sleva
10 %

původně 15 619,- Kč

14 057,- Kč

akcenovinka

České Koupelny Vám představují sprchové dveře Roltechnik ECD2L(P) s posuvnými dveřmi a masivními designovými madly. Dveře jsou určeny do niky. Výrobek je standardně nabízen ve čtyřech rozměrových verzích - užijete ho tedy v různě dimenzovaných koupelnách.

Zástěnová řada Roltechnik EXCLUSIVE LINE na sebe upozorňuje kombinací odolného hliníkového rámu s kvalitním 6mm bezpečnostním sklem. Jedná se o jasně nadstandardní řešení pro každou koupelnu. Do výčtu lákadel patří možnost výběru barevného provedení profilů, odolné pojezdy o průměru 30 mm s ložisky z nerezové oceli, masivní panty zaručující spolehlivé otevírání a výklopný systém, který umožňuje snadnou údržbu. Toto technické řešení se osvědčilo i pro použití masážních panelů.

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

565-120000P-00-02

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

pravá

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

120 cm (116.5 – 121.5 cm)

šířka vstupu

49 cm

výška

205 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.