České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik ECDO1N Sprchové dveře

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 110 cm

Provedení profilů: černý elox

sleva
10 %

původně 12 906,- Kč

11 615,- Kč

akcenovinka

České Koupelny Vám představují sprchové dveře Roltechnik ECDO1N. Tyto dveře charakterizuje jednokřídlá konstrukce se spolehlivými excentrickými čepy, umožňující velmi široký a pohodlný přístup do sprchovacího prostoru. Velkou předností dveří Roltechnik ECDO1N představuje jejich instalační variabilita v koupelnovém interiéru - ve všech čtyřech šířkových verzích je můžete instalovat buď do výklenku (niky), nebo spojením s odpovídající pevnou stěnou (viz Kombinovatelnost) vytvořit celou paletu čtvercových a obdélníkových koutů.

Zástěnová řada Roltechnik EXCLUSIVE LINE na sebe upozorňuje kombinací odolného hliníkového rámu s kvalitním 6mm bezpečnostním sklem. Jedná se o jasně nadstandardní řešení pro každou koupelnu. Do výčtu lákadel patří možnost výběru barevného provedení profilů, odolné pojezdy o průměru 30 mm s ložisky z nerezové oceli, masivní panty zaručující spolehlivé otevírání a výklopný systém, který umožňuje snadnou údržbu. Toto technické řešení se osvědčilo i pro použití masážních panelů.

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

562-1100000-05-02

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

pivotový - excentrický

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - barevný

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

110 cm (107.5 – 111.5 cm)

šířka vstupu

72.5 cm

výška

205 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.