České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik TZOL(P)1 Sprchové dveře

!Zboží má 10 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 110 cm

Stranová varianta: pravá

sleva
10 %

původně 18 668,- Kč

16 801,- Kč

akcenovinka

Bezrámové sprchové dveře Roltechnik TZOL(P)1 , nabízené Českými koupelnami v rámci exkluzivní koutové řady TOWER LINE, jsou klenotem pro moderní interiér - kontrast křišťálově čirého bezpečnostního skla s blyštivým profilem (ve verzi Brillant) působí čistým, luxusním dojmem. Dveře jsou vhodné ke kombinaci s pevnou boční stěnou, případně se u nich nabízí možnost použít obě stranové varianty v rámci špičkového sprchového koutu, do kterého je tak zajištěn zcela bezproblémový přístup. Výrobek je standardně nabízen v pěti rozměrových verzích - užijete ho tedy v různě dimenzovaných koupelnách.

Sprchové zástěny řady Roltechnik TOWER LINE 700 reprezentují luxusní řešení pro náročné, ideálně přizpůsobené i menšímu prostoru. Otevírání zástěnových křídel pomocí vačkového zdvihu zaručuje lehkost a mechanickou odolnost řady, jejíž jedinečnost je dále zdůrazněna pětiletou zárukou. V sortimentu najdete klasické tvary sprchových koutů i dveře pro umístění do niky. Ochrana skla revoluční úpravou skla NANOGLASS II je zde standardem.

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

737-110000P-00-02

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

pravá

systém otvírání

skládací

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

2

konstrukce

bezrámová

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

110 cm (107.5 – 109.5 cm)

výška

201.2 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.