České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika Akční set kombifixu do sádrokartonu se závěsným klozetem

Zvolená varianta:

3 990,- Kč

akcenovinka

Značkový akční set  podomítkového kombifixu do sádrokartonu s dvojtlačítkem Dualflush, závěsným klozetem a WC-sedátkem  JIKA  je skvělou příležitostí, jak za velmi příznivou cenu nakoupit celý soubor  kvalitních produktů.

Akční sada zahrnuje:

  1. závěsný klozet Jika NILA s hlubokým splachováním, bílý 2031.9.000.000.1       
  2. kombifix Jika - modul do sádrokartonu, 9561.2.000.000.1       
  3. ovládací dvojtlačítko DUALFLUSH D62, bílé 9561.6.000.000.1        
  4. WC-sedátko z termoplastu, bílé, E3556                         

Přednosti kompletu: 

  • značka JIKA - tradiční tuzemský výrobce sanity
  • zajištěný značkový servis
  • dvojčinné splachovací tlačítko
  • kompletní set pro instalaci závěsného klozetu
  • vnitřní izolace splachovací nádržky

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

35948

použití

závěsný klozet

způsob instalace

do sádrokartonu

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.