České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner MADRID Volně stojící vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 152 cm

sleva
10 %

původně 54 450,- Kč

49 005,- Kč

akcenovinka

Luxusní volně stojící oválná akrylátová vana Kreiner MADRID patří k tomu nejlepšímu v retro-kategorii na českém trhu. Nabízí se ve dvou délkových variantách - 152,2 cm a 170,2 cm.

Představujeme Vám rozměrovou variantu vany Kreiner MADRID 152,2 x 75,5 cm.

Elegantní souměrný ovál s příjemně zaoblenými okraji, pohodlný koupací prostor  a výrazné kovové nohy ve tvaru lvích spár - to je základní dojem z této zdařilé single vany.

Čistě provedený přepadový otvor ve tvaru oválné štěrbiny je umístěn v čele vany, ploché přepadové potrubí je zaintegrováno do  stěny vany. Odtok je opatřen vanovou piletou typu klik-klak v povrchové úpravě lesklý chrom.

Vana Kreiner MADRID svou retro estetikou, dokonalým technickým provedením, vysokou užitnou hodnotou a praktičností  určitě uspokojí i náročné uživatele.

Dodáváme, že vana Kreiner MADRID s délkou 152,2 cm je nejmenší retro-vanou nabízenou  na českém trhu.

Současná stále rostoucí obliba sanitárních retro-produktů neplyne jen z nostalgie po dávno minulých "zlatých" časech, ale v mnoha případech má zcela racionální základ v obdivu k tehdejšímu mnohdy dokonalému a dosud nepřekonanému designu, perfektnímu řemeslnému provedení i k časem prověřené životnosti a spolehlivosti.

V případě volně stojících retro-van jsou předobrazem moderních replik zejména masivní litinové oválné koupací vany, které se v současnosti vyrábějí moderními technologiemi z progresívních materiálů - především z kvalitního vrstveného sanitárního akrylátu.

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

5003342

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

délka

152 cm

šířka

75 cm

výška

43 cm

objem

198 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.