České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line SINTRA Nástěnné osvětlení

Zvolená varianta:

sleva
57 %

původně 3 690,- Kč

1 590,- Kč

akcenovinka

Elegantní nástěnné svítidlo SA-line SINTRA.

Rozměry: 630 x 110 x 100 mm

Technické parametry osvětlení: 40 W, 230 V

Elektrické krytí: IP 21

Patice: 3 x G9

Barva: chrom

Nezřídka se setkáváme s tím, že výběru vhodného koupelnového osvětlení se při zařizování či rekonstrukci koupelny věnuje pramálo pozornosti. Je to velká škoda, protože vhodně zvolenými svítidly můžete nejen vhodně dotvořit celý interiér - nasadit mu onu pověstnou designovou korunu - ale také snadno navodit atmosféru, která umocní relaxační požitek z koupele či sprchování.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

83887

způsob instalace

nástěnná

svítidlo

žárovkové

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.