České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra MARIOKA II Skříňka pod umyvadlo

!Zboží má 14 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 60 cm

Barevné provedení: makassar

sleva
24 %

původně 5 900,- Kč

4 490,- Kč

akcenovinka

Ústřední reprezentant koupelnové série Erra MARIOKA II - noblesní umyvadlová skříňka moderního vzhledu, určená pro kombinaci s mramoritovými umyvadly ELISE. Skvostně laminovaný korpus skříňky je v obou šířkách (60 a 80 cm) vybaven dvěma plnovýsuvnými zásuvkami, přičemž horní obsahuje praktický organizér. Začínat Vaše ráno u tohoto zdařilého kusu koupelnového nábytku bude opravdovým potěšením.

Koupelnové skříňky MARIOKA II navazují na velmi úspěšnou sérii MARIOKA s tím, že její funkční potenciál posunují o hodný kus dál - zejména díky bohatšímu členění úložného prostoru (zdvojené zásuvky, plnovýsuv, užitečné organizéry...). Paleta nabízených dekorů se díky strhujícímu provedení stříbrný dub rozrostla na sedm standardních verzí - je tedy opravdu z čeho vybírat; pro svoji koupelnu snadno zvolíte to pravé provedení. Dominantním designovým prvkem zůstává elegantní chromovaná úchytka, díky které se přístup do skříněk stává potěšením. MARIOKA II - to je koupelnový nábytek, jak má být.

Série koupelnový nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

MK006

horizontální hloubka

48 cm

šířka

60 cm

výška

65 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.