České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Novaservis FERRO BAMBUS Dávkovač tekutého mýdla na postavení

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 299,- Kč

239,- Kč

akcenovinka

Unikát v naší nabídce - nepřehlédnutelná kolekce designových koupelnových doplňků FERRO BAMBUS se může pochlubit (jak už název napovídá) konstrukcí, která umně kombinuje nerezovou ocel s pravým bambusovým dřevem! Snadno tedy dodáte koupelnovému interiéru zcela jedinečné a dosud netušené kouzlo. Každý doplněk řady FERRO BAMBUS představuje funkční orginál příjemně balancující na rozhraní mezi koupelnovými zařizovacími předměty a užitým uměním.

Rozměry:  65 x 65 x 170 mm

Koupelnové doplňky spadající pod značku skupiny FERRO, nabízené na Českých koupelnách tradičně pod křídly českého Novaservisu, neohroženě a také úspěšně vstupují na náš trh. Samozřejmostí je zde stejně vysoká technická úroveň, na kterou jsme u této značky dlouhodobě zvyklí i u vodovodních baterií. Vedle designové uměřenosti, kořeněné zajímavými nápady, a širokého záběru produktů, jsou koupelnové doplňky FERRO zajímavé i 3letou obchodní zárukou.

Česká společnost Novaservis je tradiční výrobce mimo jiné kvalitních vodovodních baterií (řady TITANIA, METALIA, NOBLESS) a designových koupelnových doplňků (série METALIA). Za téměř čtvrtstoleté působení na tuzemském i celoevropském trhu se dokonale naplnilo firemní motto QUALITY-DESIGN-STYLE a všechny produkty zaštítěné značkou Novaservis jsou vnímány jako vzhledově dokonalé a spolehlivé sanitární zařizovací prvky s vysokou užitnou hodnotou. Novaservis je členem nadnárodního holdingu Ferro Group. Vedle vlastní produkce distribuuje i sortiment dalších známých značek, jako jsou La Torre, Ferro, Weberman, Stern Engineering, Gustavsberg, Schloesser, a.j. - v produktových liních směšovacích vodovodních baterií, koupelnových doplňků, interiérových armatur, elektronických bezdotykových baterií, sprchového programu, koupelnových radiátorů, WC-sedátek, kuchyňských dřezů, zahradního programu, oběhových čerpadel, rozdělovačů topných okruhů pro podlahové vytápění a neposlední řadě i komplexního technického sortimentu armatur, tvarovek a měřičů pro instalace rozvodů topení, vody a plynu. Novaservis disponuje širokou výrobní a vývojovou základnou a všechny jeho produkty před uvedením na trh procházejí rozsáhlými zkouškami v souladu s firemním systémem řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Novaservis

kód výrobku

66255/1,6

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.