České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik OUTLET iLOW SQUARE Sprchová vanička

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 100 cm

sleva
30 %

původně 3 842,- Kč

2 689,- Kč

akcenovinka

Pouhých 5 cm vysoká akrylátová vanička SQUARE spadá mezi sprchové vaničky iLOW, které si oblíbily domácnosti pro jejich odolnost, příznivou cenu a variabilitu montáže. Objevte jejich kouzlo i Vy! Za bezkonkurenční cenu si do koupelny můžete vybrat 80cm, 90cm nebo 100cm model.

Vysokou odolnost zajistil akrylát vyztužený sklolaminátem. Materiál odolá většině běžných chemikálií a pro její údržbu můžete použít běžné čisticí prostředky bez rizika poškození.

Známý tuzemský výrobce sanitární techniky - společnost Roltechnik - uvedl na trh senzační internetový prodejní koncept pod názvem Roltechnik OUTLET. Prezentují se zde jednak doprodejové značkové produkty ze starších katalogových sérií Roltechniku, dále vybrané výrobky z exportního programu, které nejsou nabízeny v běžné tuzemské distribuci, a konečně výrobky programově koncipované výhradně pro tento pozoruhodný projektRoltechnik OUTLET představuje jedinečnou příležitost, jak za zlomek původních cen nakoupit sprchové kouty, sprchové vaničky, koupací vany, vanové zástěny, hydromasážní systémy a další položky sortimentu sanity a vybavení koupelen - to vše s plnou zárukou, s podporou celostátní servisní a montážní sítě výrobce, a rovněž s jistotou dodávek náhradních dílů. České koupelny jsou smluvním prodejním partnerem konceptu Roltechnik OUTLET a nabízejí jejich kompletní výrobkovou kolekci s rychlou dostupností a za skvělé ceny!

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

8000240

tvar

čtverec

materiál

akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

délka

100 cm

šířka

100 cm

výška

5 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.