České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik OUTLET iCAST RECTAN Obdélníková sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 80 cm

sleva
23 %

původně 6 454,- Kč

4 963,- Kč

akcenovinka

Dostatek místa pro sprchování vám nabízí obdélníková sprchová vanička RECTAN  z produktové řady iCAST. Mezi její přednosti patří minimální nástupní hrana (výška pouhé 3 cm) a protiskluzová úprava, které ji předurčují  pro bezbariérové použití. Nyní navíc za exkluzivní outletovou cenu!

Litý mramor představuje moderní, extrémně pevný materiál, který odolá času i každodenním nástrahám. K jeho výrobě se používá směs dolomitového prachu a pryskyřice, která má po ztuhnutí obdobné vlastnosti jako kámen.

Známý tuzemský výrobce sanitární techniky - společnost Roltechnik - uvedl na trh senzační internetový prodejní koncept pod názvem Roltechnik OUTLET. Prezentují se zde jednak doprodejové značkové produkty ze starších katalogových sérií Roltechniku, dále vybrané výrobky z exportního programu, které nejsou nabízeny v běžné tuzemské distribuci, a konečně výrobky programově koncipované výhradně pro tento pozoruhodný projektRoltechnik OUTLET představuje jedinečnou příležitost, jak za zlomek původních cen nakoupit sprchové kouty, sprchové vaničky, koupací vany, vanové zástěny, hydromasážní systémy a další položky sortimentu sanity a vybavení koupelen - to vše s plnou zárukou, s podporou celostátní servisní a montážní sítě výrobce, a rovněž s jistotou dodávek náhradních dílů. České koupelny jsou smluvním prodejním partnerem konceptu Roltechnik OUTLET a nabízejí jejich kompletní výrobkovou kolekci s rychlou dostupností a za skvělé ceny!

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

8000223

tvar

obdélník

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

protiskluzová úprava

Antislip

délka

100 cm

šířka

80 cm

výška

3 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.