České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco TOP COMFORT Ochranná vrstva skleněných výplní

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 375,- Kč

300,- Kč

akcenovinka

Přípravek k regeneraci skleněných výplní, který na povrchu vytváří ochrannou vrstvu.

hydrofobní účinky, zamezuje tedy ulpívání vody na sklech sprchového koutu a tím zabraňuje tvorbě vodního kamene.

Regeneraci provádějte 1x měsíčně při běžném používání, jinak dlevlastního uvážení. Na již očištěná skla přípravkem PRO COMFORTnanesete pomocí suchého měkkého hadříku nebo houby ochrannou vrstvu TOP COMFORT. Rozetřete rovnoměrně na ošetřovanou plochu a ponecháte asi 10 minut působit. Potom vyleštíte do sucha nebo opláchnete čistou vodou a setřete gumovou stěrkou. Tento proces je vhodné provést alespoň 2× za sebou.

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

TOPCOMFORT

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.