České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan ARENA Sprchová vanička

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 7 790,- Kč

6 232,- Kč

akcenovinka

ARENA se do produktového portfolia tuzemské značky Polysan společně s modely LUSSA a VARESA zapisuje coby první mramoritová vanička se speciálním lineárním krytem odtoku, který představuje v pojetí Polysanu naprosto ojedinělé estetické řešení. Vanička vypadá ze všech úhlů kompaktně, linie jsou hladké, splývavé, bez jakýchkoliv zásadních narušení - tohle je zkrátka vaničkový design hodný 21. století! Jedná se o 4 cm vysoké vaničky typických rozměrů, vhodných k instalaci se širokou paletou sprchových zástěn.

Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou.

Hlavními přednostmi mramoritových vaniček Polysan jsou vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.

Vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky (součástí vaničky) a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu je 90 mm, což umožňuje rychlý odtok vody z prostoru vaničky. Hmotnost vaničky se podle rozměru pohybuje v rozmezí 35 - 45 kg.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

71601

tvar

čtverec

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

délka

90 cm

šířka

90 cm

výška

4 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.