České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra CROSS Umyvadlová skříňka

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Šířka: 55 cm

sleva
20 %

původně 8 790,- Kč

7 032,- Kč

akcenovinka

Základní "stavební kámen" série koupelnového nábytku Erra CROSS - stojací skříňka pod umyadlo, nabízená ve třech rozměrech (55, 70 a 85 cm) - perfektní pro milovníky tradičních materiálů a netradičního vzhledu, ideální pro retroladění (s odpovídajícími armaturami a doplňky) - nechte dřevo vládnout Vaší koupelně.

Koupelnový nábytek Erra CROSS je prostě svůj - v současné lavině "trendy" a "hi-tech" závěsných skříněk se jasně vymezuje coby unikátní přístup k pojetí koupelnového interiéru. V hlavní roli se u tohoto veskrze stojacího nábytku představuje bukový masiv s mahagonovým (tmavým) mořením. V kombinaci s prosklenými dvířky (nesoucími typické do kříže řešené laťování - odtud název série CROSS...) a kontrastně bílými úchytkami, bronzově lemovanými, na Vás v koupelně dýchne hřejivá, až idylická atmosféra, nesoucí punc starých dobrých časů. V nábytku CROSS se spojuje poctivá prostota s neokázalým luxusem.

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

CR060

horizontální hloubka

43 cm

šířka

55 cm

výška

81 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.