České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco FONDURA Sprchové dveře do niky

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Šířka: 120 cm

sleva
20 %

původně 16 390,- Kč

13 112,- Kč

akcenovinka

Jedny z "nejpromakanějších" dveří, které můžete na českém trhu najít - dvoudílný posuvný zázrak od Gelca z řady FONDURA má skutečně ve všech čtyřech šířkových variantách (110, 120, 130 a 140 cm) co nabídnout - plynulé dovírání, elegantní zakrytování, moderní hranatý design, krásu kontrastu mezi leštěným hliníkem a dokonale čirýnm sklem... Opravdové požehnání pro sprchový výklenek.

Gelco FONDURA, to je v oboru sprchových zástěn ztělesnění dokonalého sepjetí luxusního provedení, vysoké odolnosti a důmyslného použití nejmodernějších technologických vymožeností. Přesvědčte se na vlastní koupelnu...

Přednosti sprchových zástěn a dveří Gelco FONDURA:

  • čiré bezpečnostní sklo o síle 8 mm (i u pohyblivých segmentů!) s povrchovou úpravou Coated Glass
  • robustní profily z leštěného hliníku
  • revoluční systém SoftClose plynulého a tichého dovírání - mechanismus s dotahem, skrytý ve vodící liště (testováno na 60 tisíc dovíracích cyklů)
  • kompletní zapouzdření pojezdů
  • magnetické těsnění a spolehlivá prahová lišta pro ještě lepší těsnost
  • výška 200 cm

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

GF5012

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

8 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

120 cm (117 – 121 cm)

šířka vstupu

49.5 cm

výška

200 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.