České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco ONE Obdélníkový sprchový kout s čelním vstupem

!Zboží má 21 variant

Zvolená varianta:

Délka (dveře): 80 cm

Šířka (stěna): 70 cm

sleva
20 %

původně 15 880,- Kč

12 704,- Kč

akcenovinka

Otočné dveře + pevná boční stěna Gelco ONE = široká rozměrová škála prvotřídních čtvercových a obdélníkových koutů s čelním vstupem. Nemálo zákazníků kvůli prostorovým dispozicím svých koupeln potřebuje právě čelní vstup - nejn pro ně jsou pak tyto atraktivní výrobky tou pravou volbou...

Současný design bezrámových sprchových zástěn řady Gelco ONE ve spojení s technicky dokonalým zpracováním předurčuje tyto špičkové výrobky na čestné místo v moderních koupelnách i těch nejnáročnějších zákazníků. Otočné profily se zvedacím mechanismem umožňují snadné otevírání a maximální šířku vstupu do sprchovacího prostoru. Zároveň zaručují dlouhou životnost koutů a dveří ONE i při každodenním používání.

Hlavní přednosti sprchových zástěn a dveří Gelco ONE v kostce:

  • kvalitní zdvihový mechanismus pro snadné a komfotní otvírání i zavírání
  • decentní magnetické těsnění a dokonale těsnící prahová lišta
  • výplně z ušlechtilého 6mm bezpečnostního skla v čirém provedení
  • povrchová úprava skla Coated Glass, předcházející usazování vodního kamene
  • chromovaná vzpěra, sloužící zároveň coby držák ručníků
  • robustní a stabilní konstrukce
  • výška 190 cm

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

GO4880+GO3570

půdorysný tvar

obdélník

vstup

čelní

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

otočná lišta

pevné segmenty

2

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

bezrámová

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

délka

80 cm (77 – 79 cm)

šířka

70 cm (67 – 69 cm)

šířka vstupu

60.5 cm

výška

190 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.