České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco ONE Sprchové dveře skládací

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

sleva
25 %

původně 13 990,- Kč

10 493,- Kč

akcenovinka

Přibývající modely sprchových dveří se skládacím mechanismem dokazují, jak si tento typ řešení sprchového koutu vydobývá u zákazníků stále větší a větší oblibu - velký vstupní otvor (zde o šířce 84 cm!) při minimálních prostorových nárocích vně sprchové zóny - na to zkrátka nelze neslyšet. Skládací sprchové dveře oblíbené řady Gelco ONE jsou tedy logickým přenesením této funkční "filosofie" i do tohoto výrobkového segmentu. Sami se můžete přesvědčit, že jde o správnou volbu. Hledáte-li kvalitní sprchové dveře do výklenku o stavební šířce cca 90 cm, není co řešit...

Současný design bezrámových sprchových zástěn řady Gelco ONE ve spojení s technicky dokonalým zpracováním předurčuje tyto špičkové výrobky na čestné místo v moderních koupelnách i těch nejnáročnějších zákazníků. Otočné (případně skládací) profily se zvedacím mechanismem umožňují snadné otevírání a maximální šířku vstupu do sprchovacího prostoru. Zároveň zaručují dlouhou životnost koutů a dveří ONE i při každodenním používání.

Hlavní přednosti sprchových zástěn a dveří Gelco ONE v kostce:

  • kvalitní zdvihový mechanismus pro snadné a komfotní otvírání i zavírání
  • decentní magnetické těsnění a dokonale těsnící prahová lišta
  • výplně z ušlechtilého 6mm bezpečnostního skla v čirém provedení
  • povrchová úprava skla Coated Glass, předcházející usazování vodního kamene
  • chromovaná vzpěra, sloužící zároveň coby držák ručníků
  • robustní a stabilní konstrukce
  • výška 190 cm

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

GO7290L

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

levá

systém otvírání

skládací

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

2

konstrukce

bezrámová

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

90 cm (88 – 91.5 cm)

šířka vstupu

84 cm

výška

190 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.