České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra BRAND Umyvadlová skříňka široká

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: mořený smrk

sleva
20 %

původně 19 990,- Kč

15 992,- Kč

akcenovinka

160cm verze umyvadlové skříňky Erra BRAND je už opravdový "macek", který do svých tří zásuvek a na spodní úložný rošt pojme klidně veškerý Váš koupelnový "mobiliář". Horní deska nabízí víc než dost místa pro dvě umyvadla; s jedním umyvadlem je pak odkládací plocha vskutku enormní. V podobě tohoto parádního kusu koupelnového nábytku Vaše koupelna doslova ožije harmonií dřevěných tónů.

Koupelnový nábytek Erra BRAND - to jsou tradice postavené proti strohé modernosti a vzdušná přirozenost přírodních materiálů čelící dnešním hi-tec technologiím, nezřídka zapomínajícím na to nejdůležitější - domáckou hřejivost a oduševnělost. Koupelna má být přece součástí našeho bytu či domu - místem, kde se často vyskytujeme a kde by nás mělo hřát teplo domova. Všech těchto hodnot má série koupelnového nábytku BRAND na rozdávání. Hlavní roli zde ve dvou dekorech (mořený smrk a starobílá) obsadilo masivní dřevo - živoucí a nesterilní materiál, jehož potenciál v nastolení útulnosti a domácí pohody je téměř nevyčerpatelný. Designéři vyladili skříňky i další nábytkové kusy BRAND do nevtíravého středomořského stylu, kterému dominují masivní zásuvky se zapuštěnými úchytkami a rovné plochy s jemně zaoblenými rohy, které dávají vyniknout nádherné kresbě dřeva.

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

BA161

horizontální hloubka

50 cm

šířka

160 cm

výška

73 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.