České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

T-line MAYO Asymetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

4 490,- Kč

akcenovinka

Atrktivní asymetrická vana MAYO, spadající do economy produktové řady T-line, zaujme neotřelým řešením vnitřního prostoru při kompaktnosti vnějších rozměrů. Dopřejte si příjemnou koupel doslova "za babku"...

Jako materiál pro výrobu vany T-line MAYO je použit 100% akrylát o výchozí tlouštce desky 3,2 mm. K dispozici je pouze základní bílé provedení.

Koncept ECONOMY řady akčních produktů (zejména koupacích van, sprchových vaniček a sprchových koutů) distribuční série T-LINE je novou alternativní výrobní a prodejní linií předního českého značkového výrobce sanitární techniky. Vedle standardně vyráběných a v katalozích  uváděných produktů, jsou limitovaně a pouze prostřednictvím vybraných distributorů uváděny na trh nové zajímavé produkty prvotřídní kvality, líbivého designu a se základní obchodní zárukou. Nabízí se šance nakoupit koupelnové vybavení ve velmi příznivých cenových relacích, platí zde doslovně: hodně muziky za málo peněz. Přesvěčte se, že dobrá kvalita nemusí být drahá!

výrobce

T-line

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

pravá/levá

délka

150 cm

šířka

97 cm

výška

40 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.