České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner PRAGUE-A Volně stojící vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 45 980,- Kč

41 382,- Kč

akcenovinka

Obdélníková akrylátová vana s oblými rohy Kreiner PRAGUE-A je určena k instalaci do volného prostoru koupelny, přičemž díky velkorysým rozměrům 180 x 80 cm poskytne pohodlné pokoupání klidně i dvěma dospělým osobám naráz. Kompaktní spojení korpusu s celoobvodovým pláštěm je základem dokonalého vzhledu vany Kreiner PRAGUE-A, středobodu Vaší koupelny.

Vany do prostoru se mnohým klientům často jeví jako cenově nedostupné a zbytečně luxusní. Chyba lávky - akrylátové volně stojící vany Kreiner ukazují, že atraktivní (až noblesní) design, dobře zvládnuté řemeslné provedení a přijatelná pořizovací cena není u tohoto druhu výrobků, které se stále častěji dostávají do hledáčku moderně smýšlejících zákazníků, něco nedosažitelného. Nejedná se o nemístný luxus, ale o vítanou alternativu (případně rafinované ozvláštnění), nad kterou se jistě sluší zauvažovat, pokud volně stojící vana není v přímém rozporu s prostorovou dispozicí Vaší koupelny.

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K9410629

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

80 cm

výška

55.5 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.