České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner CASABLANCA-A Volně stojící vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

sleva
10 %

původně 58 080,- Kč

52 272,- Kč

akcenovinka

Akrylátová volně stojící oválná vana Kreiner CASABLANCA-A je elegantní designový produkt. 

Vlastní vana i celoobvodový vnější plášť tvoří kompaktní blok bez jakýchkoli mezer. "Umělecký dojem" z této vany je na nejvyšší bodové ohodnocení! Jednoduché linie a základní tvary tohoto designového konceptu opět potvrzují starou pravdu o estetičnosti věcí, a sice, že souměrnost a tvarová jednoduchost je základem opravdové krásy. Vana Kreiner CASABLANCA-A je toho dokonalým důkazem.

Vany do prostoru se mnohým klientům často jeví jako cenově nedostupné a zbytečně luxusní. Chyba lávky - akrylátové volně stojící vany Kreiner ukazují, že atraktivní (až noblesní) design, dobře zvládnuté řemeslné provedení a přijatelná pořizovací cena není u tohoto druhu výrobků, které se stále častěji dostávají do hledáčku moderně smýšlejících zákazníků, něco nedosažitelného. Nejedná se o nemístný luxus, ale o vítanou alternativu (případně rafinované ozvláštnění), nad kterou se jistě sluší zauvažovat, pokud volně stojící vana není v přímém rozporu s prostorovou dispozicí Vaší koupelny.

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5005237

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

80 cm

výška

60 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.