České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Nimco ELI Pohárek

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Barevné provedení: oranžová

sleva
14 %

původně 279,- Kč

240,- Kč

akcenovinka

Minisérie koupelnových doplňků Nimco ELI má v podtitulu "radostné barevné tvoření", což je přesně to, co tyto stojací doplňky do koupelny svojí barevností vnášejí. Hranatý design s oblými rohy je svědkem působivého estetického kontrastu mezi bílou a pastelovými barvami, mezi nimiž nalezneme fialovou, burgunskou, růžovou, oranžovou, červenou a zelenou. Je jen na Vás, jak se nabízené palety chopíte...

Materiál: polyresin

Barva: oranžová

Už Vás omrzelo dennodenně se dívat na vybavení, které jste si s velkou slávou pořizovali před mnoha lety? Nepomáhá ani přemisťování z místa na místo? Chce to změnu, ale nechcete do ní investovat tisíce? Často k takové změně dopomohou i maličkosti třeba právě koupelnové doplňky. Citlivě zvolené doplňky, kterými produkty nabízené Českými koupelnami v rámci designových sérií Nimco dozajista jsou, Vaši koupelnu zkrášlí a zároveň poskytnou praktické využití, na které si v mžiku zvyknete.

Pod obchodní značkou Nimco distribuuje své produkty - elegantní, účelné a praktické kovové i skleněné koupelnové doplňky - tuzemská firma Romvel. Více než patnáctiletá tradice a výrobní i obchodní zkušenost, společně s osobitým designem firemních návrhářů gradují v užitné hodnotě všech sérií i jednotlivých výrobků Nimco, které jsou nejenom krásné a elegantní, ale také účelné a optimalizované k instalaci v moderních koupelnách. Kvalita, pečlivé řemeslné provedení, odpovídající záruka a v neposlední řadě překvapivě přijatelná cena - to jsou hlavní atributy značky Nimco. Veškeré výrobky jsou dodávány v originálním balení.

výrobce

Nimco

kód výrobku

EL3058-20

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.