České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine NEON Stojací dávkovač tekutého mýdla

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Barva: oranžová

sleva
13 %

původně 199,- Kč

173,- Kč

akcenovinka

Je na čase vnést do Vaší koupelny barevnou hravost - vždyť moderní trendy pestrosti v interiéru vyloženě přejí, proč tedy nevyslyšet jejich volání! Díky stojacím koupelnovým doplňkům řady Aqualine NEON, vyráběným ve čtyřech pastelových odstínech, je to velmi snadné. Nabízená barevná škála minisérie NEON zahrnuje oranžovou, modrou, zelenou a trendy barvu lila - je jen na Vás, zda všechny doplňky zvolíte např. v modré, nebo necháte pestrost excelovat v designové rovnici 4 výrobky = 4 barvy...

Materiál: tvrzený plast (odolný, snadno omyvatelný)

Objem: 270 ml

Série koupelnových doplňků Aqualine spadají v nabídce Českých koupelen do třídy economy - nabízejí základní funkčnost a vysokou užitnou hodnotu vzhledem k velmi výhodné ceně. Jejich klíčovými přednostmi je široká a snadná dostupnost, jakož i celková pestrost sortimentu odrážející moderní trendy v zařizování koupelen. Výhodou jednotlivých sérií je jejich stylová jednotnost, díky čemuž se nabízí i v těchto cenových hladinách atraktivní způsob, jak si doplnit koupelnu o funkční a praktické doplňky při zachování designové sladěnosti celého koupelnového interiéru.

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

22020514

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.