České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika LYRA PACK Skříňka s umyvadlem

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 53 x 42 cm

sleva
25 %

původně 3 952,- Kč

2 964,- Kč

akcenovinka

Jedinečně naceněný "PACK" tedy výhodný balíček dvou koupelnových zařizovacích předmětů (polozápustného umyvadla a závěsné umyvadlové skříňky s dvířky), které Vám v interiéru udělají skvělou službu. Za doslova směšně nízkou cenu je Vám po označením Jika LYRA PACK ve dvou rozměrech k dispozici sanitárně - úložné řešení, ideální do economy koupelny či třeba "rychlého začátku". 70 cm vysoká skříňka je dodávána v efektním a stylově univerzálním bílém lesku.

Půdorysný rozměr umyvadla: 53 x 42 cm

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H4519514323001

horizontální hloubka

29.2 cm

šířka

50.2 cm

výška

70.8 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.