České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika CUBE Skříňka s umývátkem (zásuvková)

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: bílá

sleva
17 %

původně 5 873,- Kč

4 875,- Kč

akcenovinka

Závěsné umyvadlové a umývátkové skříňky Jika CUBE nabízejí ve všech rozměrových i designových variantách střídmou eleganci, pramenící ze spojení objemných korpusů a výrazných keramických umyvadel se širokými okraji.

Provedení: bílá

Rozměry umývátka: 45 x 43 cm

Designově i zákaznickým zaměřením stojí nábytková minikolekce Jika CUBE mezi sériemi CUBITO a TIGO. Nabízí soubor atraktivních koupelnových skříněk (zejména umyvadlových), pro které není modernost hanlivým výrazem, ale naopak určujícím estetickým principem, skýtajícím ve výsledku skvělou podívanou na propracovaný koupelnový nábytek, který zároveň skvěle poslouží.

Nábytku CUBE dominuje geometričnost, přímé linie a rovné plochy, budící dojem až puntičkářské čistoty a sepjatosti. Na opačných pólech stojí obě nabízená provedení - proti vždy elegantnímu bílému laku stojí vzhledově výrazný tmavý dub - ani v jednom případě se nespletete. Ať už jsou korpusy dvířkové, nebo sestávají zplnovýsuvných zásuvek, vždy se můžete spolehnout na kvalitní panty a kování, testované až na 20.000 otvíracích cyklů.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H4536221763001

horizontální hloubka

42.2 cm

šířka

44 cm

výška

60.7 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.