České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika PETIT Skříňka s umývátkem

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: třešeň

sleva
17 %

původně 2 775,- Kč

2 303,- Kč

akcenovinka

Jika PETIT (trefné označení, znamenající ve francouzštině "malý") myslí na případy, kdy má každý centimetr místa cenu zlata - tento parádní set keramického umývátka s dedikovanou dvířkovou skříňkou zapadne téměř kamkoliv. Vedle kompaktních rozměrů a chytrého rozvržení potěší nabídka hned čtyř různých dekorů - od univerzální bílé přes stylovou šedou a temperamentí třešeň až po nesmlouvavou eleganci tmavého dubu. Dvířka lze instalovat v obou stranových variantách.

Provedení: třešeň

Rozměry umývátka: 40 x 23,5 cm

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H4535111753081

horizontální hloubka

22.1 cm

šířka

38.6 cm

výška

58.5 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.