České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Silfra Nízký vanový sifon s převlečnou maticí

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 219,- Kč

197,- Kč

akcenovinka

Nízký vanový sifon Silfra AS-078 z prvotřídního tvrzeného polyethylenu, s celkovou výškou pouhých 80 mm, s převlečnou maticí o průměru 6/4", s průměrem napojení na odpad 40 mm - spolehlivý parťák pro Vaši vanu.

Pravděpodobně nejnižší vanový sifon na českém trhu ocení zejména ti uživatelé, kteří potřebují vanu instalovat s co nejmenší výslednou výškou a jsou limitování právě výškou použitého vanového sifonu.

Tento sifon rovněž může nabídnout přijatelné technické řešení v případech, kdy je zaústění odtoku ve stěně nikoli v podlaze nebo těsně u podlahy.

Vhodný k instalaci se všemi běžnými odtokovými vanovými sadami, z nabídky Českých van a Českých koupelen například s produkty Silfra.

Italský výrobce SILFRA je specialistou na odtokové vanové sady a na tlačné vodovodní baterie se samočinným uzavíráním. Tradice výroby a důraz na vysokou jakost a provozní spolehlivost se odrážejí v oblíbenosti produktů značky SILFRA i v České republice, kam se dovážejí již od začátku devadesátých let. SILFRA, to jsou výrobky MADE IN EUROPE.

výrobce

Silfra

kód výrobku

AS07800

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.