České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line MONTANA Koupelnová police

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 995,- Kč

796,- Kč

akcenovinka

To tu ještě nebylo! Do nabídky Českých koupelen si nachází cestu série designově jedinečných koupelnových doplňků MONTANA, které uchvátí zejména milovníky retrostylu a půvabů starých časů. Jedinečné originality a perkusního vzhledu je u doplňků MONTANA dosaženo zejména netypickým materiálem - kaučukovníkovým dřevem, doplněným o běloskvoucí keramiku tam, kde je třeba. Díky zpracování se  doplňky MONTANA skvěle hodí k podobně laděnému koupelnovému nábytku (např. řadám RETRO či GALANTA).

Barva: oříškově hnědá

Materiál: kaučukové dřevo

Nosnost: 8 kg

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

811955

horizontální hloubka

11.5 cm

šířka

55 cm

výška

7.4 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.