České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line MONTANA Odpadkový koš

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 1 275,- Kč

1 020,- Kč

akcenovinka

To tu ještě nebylo! Do nabídky Českých koupelen si nachází cestu série designově jedinečných koupelnových doplňků MONTANA, které uchvátí zejména milovníky retrostylu a půvabů starých časů. Jedinečné originality a perkusního vzhledu je u doplňků MONTANA dosaženo zejména netypickým materiálem - kaučukovníkovým dřevem, doplněným o běloskvoucí keramiku tam, kde je třeba. Díky zpracování se  doplňky MONTANA skvěle hodí k podobně laděnému koupelnovému nábytku (např. řadám RETRO či GALANTA).

Rozměry: 20,9 x 32,5 x 17,8 cm

Objem: 4l

Barva: oříškově hnědá

Materiál koš: kaučukové dřevo

Materiál vnitřní nádoba: termoplast

Řady koupelnových doplňků SA-line, které Vám v rámci nabídky Českých koupelen přinášíme, otvírají jedinečnou příležitost vybavit Vaši koupelnu souborem praktických, elegantních a designově sladěných výrobků, které na jedné straně oceníte při každodenním používání, na straně druhé jimi ohromíte každou návštěvu, která do Vaší koupelny zavítá. Už žádné složité hledání a skládání nesourodých doplňků ve stylu "každý pes jiná ves" - díky nabídce Českých koupelen máte vše tak říkajíc pod jednou střechou, abyste si mohli snadno nakoncipovat moderní a stylový koupelnový interiér dle svých představ.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

8109

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.