České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line MONTANA Zrcadlo v rámu

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 2 890,- Kč

2 312,- Kč

akcenovinka

Parádní koupelnové zrcadlo pro milovníky starých dobrých časů - díky masivnímu patinovanému rámu ze dřeva kaučukovníku v boutique-stylu se tento retrokousek skvěle hodí do dobově laděných koupelen. Zrcadlo ze série MONTANA zalahodí oku a pohladí po duši...

Barva: oříškově hnědá

Materiál: kaučukové dřevo

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

8100

tvar

obdélník

šířka

55 cm

výška

65 cm

rám

ano

fazeta

ne

dekor

ne

osvětlení

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.