České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco SIGMA Obdélníkový sprchový kout s čelními posuvnými dveřmi

!Zboží má 24 variant

Zvolená varianta:

Délka (dveře): 100 cm

Šířka (stěna): 80 cm

Provedení skla: čiré

sleva
20 %

původně 15 040,- Kč

12 032,- Kč

akcenovinka

Jedině České koupelny Vám nabízejí spojení posuvných dveří Gelco SIGMA s pevnými bočními stěnami v celé řadě atraktivních obdélníkových koutů. Obecně platí, že obdélníkových sprchových zástěn s čelním vstupem je na trhu jako šafránu - o to více tyto vlajkové lodě řady SIGMA potěší - vybírat si můžete z celkem 15 různých rozměrových variací, vždy v čirém či matném provedení.

Sprchové kouty řady Gelco SIGMA akcentují stylovost, užitnou hodnotu a více než snadnou údržbu. Na trhu se tyto kvalitní výrobky řadí do vyšší střední třídy. Vzdušný a perfekcionisticky vedený design zaujme svojí nevýbojnou elegancí.

Oku i náročnějšího zákazníka zalahodí blyštivé hliníkové profily v lesklém chromu a také praktická kovová madla. Do svojí koupelny si je můžete pořídit buď v čirém, nebo matném (dezén Brick) provedení použitých 6mm výplní z masivního bezpečnostního skla.

Za pozornost stojí také technologie Topseal – unikátní systém silikonového těsnění ve spodním profilu, zaručující dokonalou těsnost mezi samotnou sprchovou zástěnou a vaničkou. O perfektní vodotěsnost se stará svislé silikonové a magnetické těsnění.

Sprchové kouty a dveře Gelco SIGMA - sázka na jistotu, která vydrží.

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

SG1240+SG1568

půdorysný tvar

obdélník

vstup

čelní

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

2

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ne

délka

100 cm (99 – 101 cm)

šířka

80 cm

šířka vstupu

42 cm

výška

190 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.