České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Arco Rohový ventil A-80 s filtrem, zlaté provedení

Zvolená varianta:

sleva
57 %

původně 338,- Kč

145,- Kč

akcenovinka

Rohový ventil Arco A-80 s filtrem 1/2" x 3/8" ve zlaté povrchové úpravě je užitečná a praktická uzavírací armatura pro připojení a ochranu především vodovodních směšovacích baterií s keramickými kartušemi a napouštěcích ventilů WC-nádržek před nečistotami a částicemi obsaženými ve vodě, které by mohly způsobit dysfunkci těchto zařízení.

Vlastní filtr je spojen v monobloku s tělem ventilu na vývodu 3/8". Je snadno přístupný a po uzavření přívodu vody dobře čistitelný. Za pomoci mince stačí odšroubovat krytku filtru a propláchnutím pod vodou zbavit plastové sítko nahromaděných nečistot.

Tělo ventilu je vyrobeno z mosazi, zlatá povrchová úprava.

Rohový ventil Arco A-80 s filtrem ve zlatém provedení je opatřen osvědčeným čtvrtotáčkovým kuličkovým mechanismem z mosazi. Plochý ovladač ventilu z ABS je charakteristický pro sérii A-80.

Celokovová krycí růžice v dezénu zlato je součástí dodávky ventilu.

Pracovní tlak: PN16

Značka ARCO je v Evropě i v mnoha jiných zemích světa již zlidovělým synonymem pro interiérové armatury obecně. Pozoruhodný španělský výrobce - armaturka Válvulas ARCO s.l. - má za sebou téměř čtyřicetiletou historii, v jejímž průběhu přicházela s mnoha novinkami, které se postupem času staly obecnou normou. Ve společnosti ARCO se například zrodil patentovaný čtvrtotáčkový kuličkový uzavírací mechanismus, který je základem veleúspěšné série interiérových rohových ventilů řady A-80 s charakteristickými plochými ovladači. Roháčky a la A-80 se sice dostávají na český trh i v mnoha nekvalitních kopiích dovezených z jihovýchodní Asie, ale opravdový originál je jen jeden - ARCO, vyrobený v moderní robotizované továrně ve španělské Valencii! Tradice, originalita a kvalita - to jsou tři hlavní atributy interiérových armatur ARCO. České koupelny tuto značku MADE IN EUROPE vřele doporučují!

výrobce

Arco

kód výrobku

00735GOLD

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.