České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Intercom Rohový ventil 1/2" x 3/8" s keramic. kartuší a 4hranným ovladačem

Zvolená varianta:

205,- Kč

akcenovinka

Designový rohový ventil Intercom 02760/4HR 1/2" x 3/8" s keramickou kartuší a čtyřhranným ovladačem, v provedení lesklý chrom patří mezi kvalitní interiérové uzavírací armatury perfektního vzhledu a dlouhé životnosti.

Rohový ventil Intercom 02760/4HR je celokovový, masívní těleso ventilu je mosazné, krycí růžice ocelová.

Povrchová úprava: lesklý chrom

Uzavírací čtvrtotáčkový mechanismus je vybaven keramickou kartuší (stejný mechanismus se používá i ve směšovacích bateriích). Tento systém se vyznačuje dokonalou těsností, lehkým chodem a vysokou odolností proti negativnímu působení nerostných solí obsažených v tvrdé vodě.

Připojovací rozměry: 1/2" x 3/8"

Jako volitelné příslušenství ventilu lze objednat kruhové filtrační sítko, které se na vývodu 3/8" vloží do převlečné matice připojovací flexo-hadice. Takto je zajištěna ochrana připojených zařízení před mechanickými nečistotami obsaženými ve vodě.

Kvalitní technické zpracování, perfektní design a více než přijatelná cena činí z tohoto rohového ventilu opravdového "tygra" při výběru armatur do Vaší koupelny. Doporučujeme!

Česká společnost INTERCOM je tradiční dovozce a celorepublikový distributor sanitárních zařizovacích předmětů, mnoha různých sérií vodovodních směšovacích baterií, interiérových armatur, sprchového programu, koupelnových doplňků a dalšího sortimentu z branže sanitární techniky.  Nabídkové portfolio společnosti INTERCOM zahrnuje širokou škálu jak značkových, tak i naprosto běžných produktů, v rozmezí od standardní až po špičkovou kvalitu. Ve všech případech je společným znakem velmi příznivý poměr ukazatelů kvalita / užitná hodnota / cena.

výrobce

Intercom

kód výrobku

02760/4HR

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.