České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Arco Rohový ventil DELTA

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 69,- Kč

62,- Kč

akcenovinka

Rohový kuličkový ventil Arco DELTA 1/2" x 3/8" je zkonstruován v antical provedení, s uzavíracím čtvrtotáčkovým kuličkovým mechanismem, z houževnatého technického plastu DuPont Delrin.

Rohový ventil Arco DELTA je velmi zdařilou a v dlouhodobém provozu spolehlivě funkční uzavírací armaturou díky mechanismu z plastu DuPont Delrin, který je rezistentní vůči usazování a petrifikaci nerostných sloučenin vysrážených z tvrdé vody. Uzavírací mechanismus je tak plně funkční i po delším období bez pohybu a nezarůstá jako běžné mosazné uzávěry.

Výrobce na rohové ventily DELTA poskytuje prodlouženou obchodní záruku v trvání pěti roků od data prodeje.

DELTA je to pravé řešení v instalacích s tvrdou vodou. Doporučujeme!

Značka ARCO je v Evropě i v mnoha jiných zemích světa již zlidovělým synonymem pro interiérové armatury obecně. Pozoruhodný španělský výrobce - armaturka Válvulas ARCO s.l. - má za sebou téměř čtyřicetiletou historii, v jejímž průběhu přicházela s mnoha novinkami, které se postupem času staly obecnou normou. Ve společnosti ARCO se například zrodil patentovaný čtvrtotáčkový kuličkový uzavírací mechanismus, který je základem veleúspěšné série interiérových rohových ventilů řady A-80 s charakteristickými plochými ovladači. Roháčky a la A-80 se sice dostávají na český trh i v mnoha nekvalitních kopiích dovezených z jihovýchodní Asie, ale opravdový originál je jen jeden - ARCO, vyrobený v moderní robotizované továrně ve španělské Valencii! Tradice, originalita a kvalita - to jsou tři hlavní atributy interiérových armatur ARCO. České koupelny tuto značku MADE IN EUROPE vřele doporučují!

výrobce

Arco

kód výrobku

DE712

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.